Дрель и шуруповерт Number one CDI20/2.0-SPRO-2B, красный
Tavsif
  • 1-chi tezlikda maksimal tezlik: 500 rpm
  • 2-tezlikda maksimal tezlik: 1650 rpm
  • Patron maksimal diametri: 10 mm
  • Batareya quvvati: 2.0 Ah
  • Tezlik soni: 2
  • Batareya kuchlanishi: 20 V
Professional cho'tkasiz simsiz burg'ulash tornavida CDI20/2.0-SPRO-2B ONE ENERGY dan NUMBER ONE
Xususiyatlari:
- Kuchli va samarali: Cho'tkasi bo'lmagan vosita 45 Nm gacha bo'lgan yuqori momentni ta'minlaydi, bu sizga har xil turdagi ishlarni osonlik bilan bajarishga imkon beradi.
Texnik xususiyatlari:
- Batareya kuchlanishi: 20 V
- Batareya turi: Li-ion
- Batareya quvvati: 2,0 Ah
- To'plamdagi batareyalar soni: 2
- Tezlik soni: 2
- Birinchi tezlikda maksimal tezlik: 500 rpm
CDI20/2.O-SPRO-2B KOMPLEKTATSIYASI
Akkumulyator 2.0 A - 2 dona
Aksessuarlar 24 dona:
sverlo - 6 dona
akkumulyatorli drel -1 dona
tores kallaklar - 9 dona
Quvvatlash qurilmasi - 1 dona
bitlar to‘plami - 8 ta
Yo‘riqnoma - 1 dona
bitlar uchun perekladchik - 1 dona
Keys - 1 dona
egiluvchan val - 1 dona
CDI20/2.O-PRO-BR-2B KOMPLEKTATSIYASI
Aksessuarlar 118 dona:
  • bitlar - 10 dona
  • metall va yog‘och bo‘yicha parmalar - 6 dona
  • 1 dona bolg‘a
  • plaskoshubsi - 1 dona
  • uzun tumshuqlilar - 1 dona
  • yoyish kaliti - 1 dona
  • izolenta - 1 dona
  • 1 dona arra
  • tores kallaklar - 9 dona
  • kallaklar uchun otvyortka - 1 dona
  • krest shaklidagi otvyortka - 1 dona
  • to‘g‘ri shlitsli otvyortka - 1 dona
  • ehtiyot tig‘lar -5 dona
  • kichik otvyortkalar - 4 dona
  • Akkumulyator 2.0 A - 2 dona
  • akkumulyatorli drel -1 dona
  • dyubel va samorezlar to‘plami - 1 dona
  • ruletka (3m) - 1 dona
  • Yo‘riqnoma - 1 dona
  • indikatorli otvyortka - 1 dona
  • Keys - 1 dona
  • yog‘ochni parmalash
  • kanselyariya pichog‘i
Xususiyatlari
Общие характеристики
Функции безопасности
выключатель безопасности
Мощность
16 В
Chastotasi
50 Hz
Maxsulot turi
дрель
Тип питания
от аккумулятора
Rangi
qizil
Patron o'lchami
10 mm