Дрель-шуруповерт Number one CDI20/2.0-IN-BR-S, красный
Tavsif
Asosiy xususiyatlari:
Batareya kuchlanishi: 20 V
Akkumulyator sig‘imi: 2.0 A·soat
Maksimal burovchi moment: 150 N·m
Zarbalar chastotasi: 0-22 500 zarba/daq
To‘liq quvvatlash vaqti: 90 daqiqa
Komplektdagi akkumulyatorlar soni: 2 dona
Ish rejimlari: 3 ta rejim
Ish joyini yoritish: LED
Patron turi: tez siqiladigan metall patron
Komplektlash: saqlash va tashish uchun quti
Afzalliklari:
LED yoritish: Yetarlicha yoritilmagan sharoitda ham ish zonasining ajoyib ko‘rinishini ta’minlaydi.
Qulay keys: Asbob va aksessuarlarni saqlash va tashish qulayligini ta’minlaydi.
Komplektlash:
Akkumulyatorli zarbli drel-shurupburagich - 1 dona.
Akkumulyator batareyasi - 2 dona
Zaryadlash qurilmasi - 1 dona.
Ikki tomonlama bita - 1 dona.
Qo‘shimcha dasta - 1 dona.
Yo‘riqnoma - 1 dona.
Keys - 1 dona.
Xususiyatlari
Общие характеристики
Функции безопасности
выключатель безопасности
Chastotasi
50 Hz
Patron o'lchami
13 mm
Тип питания
от аккумулятора
Rangi
qizil
Maxsulot turi
Drel-shurpavert
Тип патрона
быстрозажимной патрон
Мощность
20 В