Дрель-шуруповерт Number one CDI20/4.0-IN-BR-S, красный
2 499 990 so'm
Muddatli to'lov
182 291 so‘m/oyiga
Tavsif
Drel ak.shar bessch. CDI 20/4.0-IN-BR-S (20V, 4,0A/h, 150Hm, 2akk, 2sk, 3rez, TESKARI zarbadan himoyalanish)
LED yoritish - Ha
Max diametri burg’ulash, mm - 13
Batareya - 20V 4.0A * soat
Shpindelni blokirovka qilish - Ha
Zaryad vaqti, min - 150
Qisish patronining diametri, mm - 13
Burg’ulash diametri (yog’och) max, mm - 100
Burg’ulash diametri (metall) max, mm - 13
Akkumulyator sig’imi, A * soat - 4
Zaryadlovchi qurilma - 4.0A