Гайковерт Number one CDI20/3.0-IN-BR-S, красный
Tavsif
  • Batareya kuchlanishi: 20 V
  • Akkumulyator sig‘imi: 3.0 A·soat
  • Maksimal burovchi moment: 150 N·m
  • Zarbalar chastotasi: 0-22 500 zarba/daq
  • Aylanish tezligi: 0-2000 ayl/daq
  • To‘liq quvvatlash vaqti: 90 daqiqa
  • Patron diametri: 1,5-13 mm
Asosiy xususiyatlari:
Batareya kuchlanishi: 20 V
To‘liq quvvatlash vaqti: 150 daqiqa
Komplektdagi akkumulyatorlar soni: 2 dona
Ish rejimlari: 3 ta rejim
Ish joyini yoritish: LED
Patron turi: tez siqiladigan metall patron
Komplektlash: saqlash va tashish uchun quti
Afzalliklari:
LED yoritish: Yetarlicha yoritilmagan sharoitda ham ish zonasining ajoyib ko‘rinishini ta’minlaydi.
Qulay keys: Asbob va aksessuarlarni saqlash va tashish qulayligini ta’minlaydi.
Komplektlash:
Akkumulyatorli zarbli drel-shurupburagich - 1 dona.
Akkumulyator batareyasi - 2 dona
Zaryadlash qurilmasi - 1 dona.
Ikki tomonlama bita - 1 dona.
Qo‘shimcha dasta - 1 dona.
Yo‘riqnoma - 1 dona.
Keys - 1 dona.
Xususiyatlari
Общие характеристики
Aylanish tezligi
0-550/0-2000 об/мин
Функции безопасности
выключатель безопасности
Chastotasi
50 Hz
Patron o'lchami
13 mm
Тип питания
от аккумулятора
Rangi
qizil
Maxsulot turi
kalit buruvchi
Тип патрона
быстрозажимной патрон
Мощность
20 В