Гайковерт Number one IMD1050/13-PRO, красный
549 990 so'm
Muddatli to'lov
40 103 so‘m/oyiga
Tavsif
- Aylanish tezligi: 2700 aylanish/min
- Urish tezligi: 43200 ud/min.
- Quvvat: 1050 Vt.
- Mahsulot tavsifida batafsil ma'lumot!
️NUMBER ONE: Zarbli Drel professionallar va havaskorlar uchun mukammal yechimdir!
👷 Nima uchun sizga Number One zanjirli zarbali DREL kerak?
️ ️ Xususiyatlari va afzalliklari:
- Engil va ixcham dizayn: engil vazn va o'lcham bir qo'l bilan qulay foydalanishni ta'minlaydi.
- Samarali sovutish: shamollatish teshiklari dvigatelning ajoyib sovishini ta'minlaydi.
- Uskunani ishonchli o'rnatish: kalit kartrij har qanday jihozni ishonchli mahkamlashni ta'minlaydi.
- Ta'sir funktsiyasi: yumshoq tosh va engil beton bilan ishlashga imkon beradi.
- Changga qarshi: ichki qismlarni changdan ishonchli himoya qiladi.
Xususiyatlari:
- Turi: Tarmoq. simli
- Ta'sirning Mavjudligi: Ha.
- Quvvat: 1050 Vt.
- Tezlik Soni: 2.
- Patron Turi: Kalit.
- Aylanish tezligi: 2700 rpm
- Urish tezligi: 43200 ud/min.
- Maksimal burg'ulash diametri (yog'och): 26 mm.
- Maksimal burg'ulash diametri (g'isht): 18 mm.
- Maksimal burg'ulash diametri (metall): 13 mm.
- Kuchlanish: 220 V.