Перфоратор Number one EDH2300/65-2, черный
Tavsif
  • Tezlikni boshqarish - Bor
  • Qoqoq - Bor
  • Batafsil ma'lumot mahsulot tavsifida
  • Quvvat, Vt - 2300
  • Ta'sir kuchi, J - 65
  • Patron turi - HEX 30
Demolition Hammer NUMBER ONE EDH2300/65-2: Quvvat va ishlash
Xususiyatlari:
Xususiyatlari:
- Quvvat: 2300 Vt
- Ta'sir kuchi: 65 J
- Nominal tezlikda zarbalar soni: 1800 zarba / min
- Tarmoq kuchlanishi: 220 V
- Chuck turi: HEX 30
- Tezlikni sozlash: Ha
- Og'irligi: 19,85 kg
Uskunalar:
- Jekxammer
- uchli keski
- Yassi keski
- Yon tutqich
- Vites qutisini moylash
- Kalit
- Olti burchakli kalit S6
- Zaxira cho'tkalar to'plami
- Keys
- Ko'rsatmalar
Общие характеристики
Rangi
qora
Потребляемая мощность
2300 Вт
Ta'sir kuchi
65
Напряжение
220 В
Скорость вращения
0-1800 об/мин
Размер патрона, мм
Max диаметр сверления коронкой (кирпич) - 65 мм
Скорость удара, уд/мин
Частота
50 Hz