Перфоратор Number one EH1800/40-PRO, красный
Tavsif
  • Perforator 10 J
  • Zubilo va parmalar bilan perforator
  • Elektr perforator 1850 Vt
  • Zarbalar tezligi: 3800 zarba/daq gacha
Xususiyatlar:
Quvvati: 1850 Vt
Zarba quvvati: 10 J
Ish rejimlari: zarb bilan parmalash, o‘yish
Patron turi: SDS Max
To‘plam: bura, zubilo, keys
Afzalliklari:
Yuqori quvvat va unumdorlik.
Ergonomik konstruksiya tufayli foydalanish qulayligi.
Eng murakkab ish sharoitlarida chidamlilik va ishonchlilik.
Mustahkam keys tufayli tashish oson.
To‘plam:
- Perforator
- Qo‘shimcha dasta
- Burlar
- Zubilo
- Foydalanish bo‘yicha yo‘riqnoma
- Qadoqlash keysi
Xususiyatlari
Общие характеристики
Ta'sir kuchi
10 Дж
Питание
от сети
Размер патрона, мм
Максимальный диаметр сверления (дерево) 40 мм
Turi
Perforator
Rangi
qizil
Потребляемая мощность
1800 Вт
Напряжение
220 В
Скорость удара, уд/мин
3800 уд/мин
Частота
50 Hz