Перфоратор Number one EDH2400/65-1, черный
О товаре
Demolition Hammer EDH2400/65-1: Samaradorlik va ishonchlilik
Xususiyatlari:
Xususiyatlari:
- Quvvat: 2400 Vt
- Ta'sir kuchi: 65 J
- Nominal tezlikda zarbalar soni: 2000 zarba / min
- Tarmoq kuchlanishi: 220 V
- Chuck turi: HEX 30
- Tezlikni sozlash: Ha
- Og'irligi: 21,2 kg
Uskunalar:
- Jekxammer
- uchli keski
- Yassi keski
- Yon tutqich
- Vites qutisini moylash
- Kalit
- Olti burchakli kalit S6
- Zaxira cho'tkalar to'plami
- Case
- Ko'rsatmalar
Цвет
черный
Питание
от сети
Скорость удара, уд/мин
Сила удара
65
Потребляемая мощность
2400 Вт
Скорость вращения
Напряжение
220 В
Размер патрона, мм
Max диаметр сверления коронкой (кирпич) - 65 мм